Gdzie wyjechać na wakacje?

Nareszcie nadeszło nasze wymarzone lato. Wciąż chodzę do okrutnej roboty, jednakże zaczęłam już myśleć o przyszłych wakacjach. Urlop zaplanowałam na koniec przyszłego miesiąca, także już za kilka chwil będę mogła wreszcie odpocząć. Swoje wczasy zaplanowałam w taki sposób, że mam pewność, iż będą one niesamowitą wyprawą!

Początkowo z przyjaciółmi planowaliśmy wyjechać do zagranicznych miejsc. Każdego roku stawiamy na Bułgarię, która wcale nam się nie nudzi, jednakże w tym roku woleliśmy spróbować czegoś całkowicie innego. A jeśli zwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk również jest naprawdę atrakcyjnym miejscem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na piasku. Dodatkowo, obecnie nie chcę jakoś oddalać się od mojego państwa, ponieważ martwi mnie to wszystko, co wyprawia się za granicą. Chcę przeczekać ten straszny etap we własnym bezpiecznym kraju.

Wakacje przeżyję więc gdzieś nad polskim morzem. Nie będę mimo tego przebywać w ekskluzywnym, hotelowym apartamencie, ponieważ postanowiliśmy zarezerwować sobie wolny plac na polu namiotowym. Wyjeżdżamy ze swoimi namiotami i śpiworami, rozbijamy obozowisko, a następnie robimy sobie prowizoryczną szkołę przetrwania. Chcemy zabrać z domu jak najmniejszą ilość gotówki i spróbować spędzić udane wakacje niewielkim kosztem. Zamierzamy pływać, wylegiwać, maszerować oraz odwiedzać co ciekawsze zabytki, a za to prawie nic nie będziemy musieli płacić.

Jestem taka podekscytowana całym planem, że od niedawna odliczam dni do mojego wypoczynku. Jedziemy pociągiem, tak więc nawet podróż może być całkiem ciekawa, gdyż ostatnio jechałam tak wiele lat temu. A najważniejsze jest to, iż w końcu będę w stanie przeżyć sporą ilość wolnych dni z najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiam ich, więc nasze wczasy z pewnością będą udane!